Medinės tvoros

Siūlome įvairaus dizaino medines tvoras. Tvoros dizainas parenkamas atsižvelgiant į kliento poreikius, sklypo išdėstymą, reljefą.

Medinės tvorų lentos

Naudojamos iki ekspoatacinio drėgnio išdžiovintos lentos. Drėgnis, iki kurio džiovinama mediena, priklauso nuo medienos paskirties. Tvoroms naudojamos lentos, kurių drėgnis yra 18 - 20%. Svarbu į tai atsižvelgti, nes jei lentos bus nepakankamai gerai išdžiovintos, staiga pakilus oro temperatūrai gali pradėti kraipytis ir suskilinėti.

Obliuotos ir neobliuotos lentos

Kokias lentas pasirinkti kiekvienas užsakovas sprendžia individualiai, teikdamas prioritetą estetiniam grožiui ar ilgaamžiškumui. Ilgai medinių tvoros lentų eksploatavimo trukmei svarbu yra deramas lentų paviršiaus apdirbimas. Dažai, impregnantai ar kitos cheminės medžio apdirbimo priemonės turi gerai įsigerti į lentos paviršių. Obliuotos lentos turi lygų paviršių ir uždarus plaušus, dėl ko sunkiai įsigeria apdirbimo priemonės, todėl jų eksploatavimo laikas yra du kartus trumpesnis už neobliuotų lentų. Tačiau obliuotos lentos yra lengvai valomos ir aiškiai matoma medžio tekstūra.Vienpusė horizontalių lentų tvora


Vienpusė horizontaliai susuktų lentų tvora. Gaminama iš obliuotų ir neobliuotų dvigubo pjovimo lentų.


Dvipusė horizontalių lentų tvora


Dvipusė horizontaliai susuktų lentų tvora, puikiai apsauganti teritorijos privatumą. Gaminama iš obliuotų ir neobliuotų dvigubo pjovimo lentų.


Vienpusė vertikalių lentų tvora


Vienpusė vertikaliai susuktų lentų tvora. Klasiką mėgstantiems ir tradicijas saugojantiems žmonėms.

 
Dvipusė vertikalių lentų tvora


Dvipusė vertikaliai susuktų lentų tvora. Lengvai montuojama ir itin gerai teritorijos privatumą sauganti tvora.